Calvin Klein EuphoriaCalvin Klein Euphoria

Perfumy damskie Calvin Klein Euphoria to uwodzicielski, orientalny perfum dla kobiet łączący na zasadzie przeciwieństw egzotyczne aromaty owoców i kuszące kwiaty z aksamitna nutą tryskającą seksapilem. Woda perfumowana Calvin Klein Euphoria jest głęboka i ekstrawagancka, tajemnicza i kusząca, gorąca i seksowna.

Piękny, zachwycający i do tego bardzo długo utrzymujący się zapach. Euphoria Calvin KLein to perfumy stworzone dla Kobiet przebojowych o mocnym, wyrazistym charakterze. Zapach jest niezwykle trwały, jest intensywny a jednocześnie odkrywa delikatność kobiecej istoty. zwraca uwagę mężczyzn i subtelnie ich uwodzi. Kobieta owiana tymi perfumami jest tajemnicza, wrażliwa i sexy.

Calvin klein Euphoria to seksowny zapach pobudzający wyobraźnię każdego mężczyzny. Stworzony dla kobiet nieskrepowanych, wyzwolonych, swobodnych w myśleniu i zachowaniu, pewnych siebie a przy tym eleganckich. To perfumy, którymi Calvin Klein zaskoczył. Ożywczy, świeży, nieco owocowy spowoduje przypływ energii, zaczerpniętej z głębi egzotycznych kwiatów i owoców – poczujesz przypływ euforii.

Flakon Calvin Klein Euphoria został zaprojektowany przez Fabiena Barona i ma przywodzić na myśl pąki orchidei. Nuty zapachowe perfum damskich CK Euphoria to nuta głowy: owoc granatu, daktyle, zielona nuta, nuta serca: kwiat lotosu, kwiat champaca, czarna orchidea, nuta bazy: płynna ambra, czarny fiołek, akord kremowy, drzewo mahoniowe.