Calvin Klein Euphoria BlossomCalvin Klein Euphoria Blossom | Perfumy dla kobiet

Kultowe perfumy dla kobiet Calvin Klein Euphoria mają zmysłowy, orzeźwiający, wyrazisty charakter, są niczym tajemniczy, egzotyczny powiew czarującego orientu. Od pierwszej nuty uderzy Cię silnym akordem kaki i granatowego jabłka, które da ci poczucie świeżości i lekkości. Perfumy Calvin Klein Euphoria niczym narkotyk, dzięki nutom egzotycznych owoców i uwodzicielskich kwiatów czarnej orchidei oraz lotosu, wprowadzą Cię w stan uniesienia i euforii.

Wyraźny egzotyczny zapach rozpali żądze, pobudzi pasję, roznieci ogień i doda pewności siebie. Siła perfum Calvin Klein Euphoria drzemie w subtelnej barwie bursztynu oraz nucie mahoniowca. Wyjątkowy, oryginalny kształt flakonu, przywodzący na myśl rozchylające się płatki orchidei, doskonale komponuje się z samym zapachem perfum. Zapach perfum CK Euphoria pasuje do różnych sytuacji – nadaje się zarówno na gorący dzień jak i na eleganckie wieczorne spotkanie.

Calvin Klein Euphoria jest tajemniczy, zmysłowy, uroczy niczym kobieta go nosząca. Z nim przeżyjesz tajemnicę i doświadczenie euforii. CK Euphoria dostępny jest jako woda toaletowa i woda perfumowana dla kobiet.