calvin klein euforia blossom

Perfumy Calvin Klein dla kobiet Euphoria WomenPerfumy Calvin Klein Euphoria Women w perfumerii intrnetowaej ePerfumeria.eu

Calvin Klein Euphoria to zapach uwodzicielski, uzależniający, wręcz narkotyczny, bardzo orientalny, egzotyczny zbudowany na kontrastujących nutach egzotycznych kwiatów i owoców oraz nut kremowych.

Przesiąknięty seksapilem, niesamowicie zmysłowy, jak żaden inny zapach działa na wyobraźnię nie tylko mężczyzn. Calvin Klein Euphoria został stworzony dla kobiet bezpretensjonalnie, naturalnie eleganckich, wyzwolonych, pewnych swojej duchowej siły.

Perfumy damskie Calvin Klein EuphoriaPerfumy Calvin Klein Euphoria

Perfumy Calvin Klein Euphoria Women to orientalny, niezwykle seksowny, owocowo kwiatowy zapach dla kobiet. Jest promienny i głęboki, soczysty jak uchwycone w nim owocowe akordy. CK Euforia jest niczym tajemniczy, narkotyczny wręcz euforyczny ogród przepełniony egzotycznymi owocami i kwiatami. Perfumy prowokują do korzystania z wolności, czerpania z życia pełnymi garściami. Kobieta otulona perfumami Calvin Klein Euphoria jest pewna siebie, naturalnie elegancka, tajemnicza i nieodgadniona a zarazem swobodna i nowoczesna.

Subskrybuj RSS - calvin klein euforia blossom