calvin klein perfumy

Perfumy damskie Calvin Klein EuphoriaPerfumy Calvin Klein Euphoria

Perfumy Calvin Klein Euphoria Women to orientalny, niezwykle seksowny, owocowo kwiatowy zapach dla kobiet. Jest promienny i głęboki, soczysty jak uchwycone w nim owocowe akordy. CK Euforia jest niczym tajemniczy, narkotyczny wręcz euforyczny ogród przepełniony egzotycznymi owocami i kwiatami. Perfumy prowokują do korzystania z wolności, czerpania z życia pełnymi garściami. Kobieta otulona perfumami Calvin Klein Euphoria jest pewna siebie, naturalnie elegancka, tajemnicza i nieodgadniona a zarazem swobodna i nowoczesna.

Calvin Klein EuphoriaCalvin Klein Euphoria

Perfumy damskie Calvin Klein Euphoria to uwodzicielski, orientalny perfum dla kobiet łączący na zasadzie przeciwieństw egzotyczne aromaty owoców i kuszące kwiaty z aksamitna nutą tryskającą seksapilem. Woda perfumowana Calvin Klein Euphoria jest głęboka i ekstrawagancka, tajemnicza i kusząca, gorąca i seksowna.

Perfumy Calvin Klein w ePerfumeria.euCalvin Klein | Perfumy damskie, męskie i unisex

Oryginalne perfumy Calvin Klein

Oryginalne perfumy damskie i męski Calvin Klein

Calvin Klein to amerykański projektant mody o węgierskich korzeniach, urodzony w 1942 roku w Nowym Jorku. Zdobył uznanie jako mistrz koloru, prowokator, minimalista. Jego kreacje są czyste, proste, pozbawione dodatków, a jego kampanie reklamowe prowokujące, nietuzinkowe i epatujące erotyzmem. Calvin Klein miał znaczący wpływ na rozwój i kierunek światowej mody. Jego kreacje nosiły największe amerykańskie gwiazdy.

Pięć procent rabatu na wszystkie perfumy w pefumerii internetowej EP

Polub stronę Perfumerii internetowej ePerfumeria.eu na Facebooku https://www.facebook.com/eperfumeria.eu lub opublikuj post na swoim Fanpage, dodaj + na Google+ https://plus.google.com/+EperfumeriaEu , ćwierknij o naszej stronie na Tweeterze lub umięść na YouTube film o naszych perfumach a otrzymasz 5% rabatu na wszystkie perfumy w naszej perfumerii.

Subskrybuj RSS - calvin klein perfumy