perfumy calvin klein

Calvin Klein Euphoria | Perfumy damskie | Perfumeria internetowa ePerfumeria.euPerfumy Calvin Klein Euphoria

Perfumy Calvin Klein dla kobiet Euphoria WomenPerfumy Calvin Klein Euphoria Women w perfumerii intrnetowaej ePerfumeria.eu

Calvin Klein Euphoria to zapach uwodzicielski, uzależniający, wręcz narkotyczny, bardzo orientalny, egzotyczny zbudowany na kontrastujących nutach egzotycznych kwiatów i owoców oraz nut kremowych.

Przesiąknięty seksapilem, niesamowicie zmysłowy, jak żaden inny zapach działa na wyobraźnię nie tylko mężczyzn. Calvin Klein Euphoria został stworzony dla kobiet bezpretensjonalnie, naturalnie eleganckich, wyzwolonych, pewnych swojej duchowej siły.

Calvin Klein Euphoria BlossomCalvin Klein Euphoria Blossom | Perfumy dla kobiet

Kultowe perfumy dla kobiet Calvin Klein Euphoria mają zmysłowy, orzeźwiający, wyrazisty charakter, są niczym tajemniczy, egzotyczny powiew czarującego orientu. Od pierwszej nuty uderzy Cię silnym akordem kaki i granatowego jabłka, które da ci poczucie świeżości i lekkości. Perfumy Calvin Klein Euphoria niczym narkotyk, dzięki nutom egzotycznych owoców i uwodzicielskich kwiatów czarnej orchidei oraz lotosu, wprowadzą Cię w stan uniesienia i euforii.

Calvin Klein Euphoria | Perfumeria internetowa ePerfumeria.euPerfumy dla kobiet Calvin Klein Euphoria

Perfumy damskie Calvin Klein EuphoriaPerfumy Calvin Klein Euphoria

Perfumy Calvin Klein Euphoria Women to orientalny, niezwykle seksowny, owocowo kwiatowy zapach dla kobiet. Jest promienny i głęboki, soczysty jak uchwycone w nim owocowe akordy. CK Euforia jest niczym tajemniczy, narkotyczny wręcz euforyczny ogród przepełniony egzotycznymi owocami i kwiatami. Perfumy prowokują do korzystania z wolności, czerpania z życia pełnymi garściami. Kobieta otulona perfumami Calvin Klein Euphoria jest pewna siebie, naturalnie elegancka, tajemnicza i nieodgadniona a zarazem swobodna i nowoczesna.

Calvin Klein Euphoria w perfumerii internetowej ePerfumeria.euCalvin Klein Euphoria | Perfumeria internetowa ePerfumeria.eu

Calvin Klein Euphoria to opowieść o nigdy nie kończącej się podróży, historia zainspirowana wolnością, przestrzenią, marzeniami. Zapach niezwykle głęboki, zmysłowy i seksowny, wręcz narkotyczny pobudzający wyobraźnię i rozpalający zmysły.

Calvin Klein EuphoriaCalvin Klein Euphoria

Perfumy damskie Calvin Klein Euphoria to uwodzicielski, orientalny perfum dla kobiet łączący na zasadzie przeciwieństw egzotyczne aromaty owoców i kuszące kwiaty z aksamitna nutą tryskającą seksapilem. Woda perfumowana Calvin Klein Euphoria jest głęboka i ekstrawagancka, tajemnicza i kusząca, gorąca i seksowna.

Perfumy Calvin Klein | ePerfumeria.euPerfumy Calvin Klein w perfumerii internetowej ePerfumeria.eu

Perfumy Calvin Klein

Perfumy Calvin Klein | Historia marki

Subskrybuj RSS - perfumy calvin klein